Clubkampioenschap 2018 Lente - Stand

SwarLogo.png CK Jean Jaurès 2018 Lente
 
Organisator: S.C. Jean Jaurès
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 9/01/2018 tot 27/03/2018
Scheidingssystemen: OR, #Win, # Z, B Cut, Buch
 
Overzicht van de resultaten
Nr. Naam Voornaam Elo Prest. Ptn
1 Van Rij Gert 1965 2497 6.0
2 Deberdt Joris 2077 1967 5.5
3 D'Hooge Frank 1769 2007 5.5
4 Van Der Straeten Lieven 1829 1165 5.0
5 Dierckens Sarah 1773 2402 4.0
6 Vandevelde Koen 1551 1060 4.0
7 Ghysels Chris 2079 0 4.0
8 Vanlooy Noel 1736 1603 3.0
9 Cant Gert 1467 1625 3.0
10 Ruyssinck Joeri 1433 1507 3.0
11 Vanhauwaert Kurt 1779 1777 3.0
12 Petit Emilien 1477 823 2.0
13 Stroobant Pieter 0 1528 1.5
14 De Corte Etienne 1278 1299 1.0
15 Pannecoucke Marc 1269 1019 1.0
16 Keerstock Eddy 1169 1335 1.0
17 De Waelle Sven 1164 478 1.0
18 Verselder Franky 1400 892 0.5

 

(©)FRBE-KBSB-v3.65 2018/12/24 (©) GMA 2015

Clubkampioenschap 2018 Lente - Uitslag

 

CK Jean Jaurès 2018 Lente
 
Organisator: S.C. Jean Jaurès
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 9/01/2018 tot 27/03/2018
Scheidingssystemen: OR, #Win, # Z, B Cut, Buch
 
Uitslagen
Ronde 1 (09/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Ghysels Chris 1 (2079) 0-1ff Van Der Straeten Lieven 4 (1829)
2 D'Hooge Frank 7 (1769) ½-½ Deberdt Joris 2 (2077)
3 Van Rij Gert 3 (1965) 1-0 Vandevelde Koen 9 (1551)
4 Vanhauwaert Kurt 5 (1779) 1-0 Petit Emilien 10 (1477)
5 Cant Gert 11 (1467) 0-1 Dierckens Sarah 6 (1773)
6 Vanlooy Noel 8 (1736) 1-0 Ruyssinck Joeri 12 (1433)
7 Verselder Franky 13 (1400) ½-½ Keerstock Eddy 16 (1169)
8 De Waelle Sven 17 (1164) 0-1 De Corte Etienne 14 (1278)
9 Pannecoucke Marc 15 (1269) ½-½ Stroobant Pieter 18 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (23/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Van Der Straeten Lieven 4 (1829) 0-1 Van Rij Gert 3 (1965)
2 Vandevelde Koen 9 (1551) 0-1 D'Hooge Frank 7 (1769)
3 Deberdt Joris 2 (2077) 1-0 Vanhauwaert Kurt 5 (1779)
4 Dierckens Sarah 6 (1773) 1-0 Vanlooy Noel 8 (1736)
5 Petit Emilien 10 (1477) 0-1 Cant Gert 11 (1467)
6 Ruyssinck Joeri 12 (1433) 1-0 De Corte Etienne 14 (1278)
7 Stroobant Pieter 18 (0) 1-0 Verselder Franky 13 (1400)
8 Keerstock Eddy 16 (1169) ½-½ Pannecoucke Marc 15 (1269)
  De Waelle Sven 17 (1164) 1 Bye    
  Ghysels Chris 1 (2079) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (06/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Van Rij Gert 3 (1965) 1-0 Deberdt Joris 2 (2077)
2 D'Hooge Frank 7 (1769) 0-1 Van Der Straeten Lieven 4 (1829)
3 Vandevelde Koen 9 (1551) 0-1 Dierckens Sarah 6 (1773)
4 Vanhauwaert Kurt 5 (1779) 1-0 Ruyssinck Joeri 12 (1433)
5 Vanlooy Noel 8 (1736) 1-0 Cant Gert 11 (1467)
6 Stroobant Pieter 18 (0) 0-1 Petit Emilien 10 (1477)
7 De Corte Etienne 14 (1278) 1-0 Keerstock Eddy 16 (1169)
8 Pannecoucke Marc 15 (1269) 1-0 De Waelle Sven 17 (1164)
  Verselder Franky 13 (1400) 1 Bye    
  Ghysels Chris 1 (2079) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (13/02/2018) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 D'Hooge Frank 7 (1769) - Van Rij Gert 3 (1965)
2 Deberdt Joris 2 (2077) - Van Der Straeten Lieven 4 (1829)
3 Dierckens Sarah 6 (1773) - Vanhauwaert Kurt 5 (1779)
4 Vanlooy Noel 8 (1736) - Vandevelde Koen 9 (1551)
5 Petit Emilien 10 (1477) - Ruyssinck Joeri 12 (1433)
6 Cant Gert 11 (1467) - De Corte Etienne 14 (1278)
7 Verselder Franky 13 (1400) - Pannecoucke Marc 15 (1269)
8 De Waelle Sven 17 (1164) - Stroobant Pieter 18 (0)
  Keerstock Eddy 16 (1169) 1 Bye    
  Ghysels Chris 1 (2079) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
(©)FRBE-KBSB-v3.65 2018/12/24 (©) GMA 2015

Clubkampioenschap 2017-2018 Herfst - Uitslag

CK Jean Jaurès 2017 Herfst
Organisator:  
Toernooi: Swiss Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 03/10/2017 tot 12/12/2017
Scheidingssystemen: OR, #Win, # Z, B Cut, Buch
----
Uitslagen
Ronde 1 (03/10/2017)
1 Ghysels Chris (2119) 6.5 0-1ff Van Rij Gert (1945) 7.0
2 Van Der Straeten Lieven (1804) 6.5 ½-½ Deberdt Joris (2135) 7.5
3 Van De Wynkele Eric (2010) 5.5 1-0 D'Hooge Frank (1746) 6.5
4 Vandevelde Koen (1514) 6.0 0-1 Dierckens Sarah (1838) 6.0
5 Vanhauwaert Kurt (1772) 7.0 0-1 Vanlooy Noel (1791) 5.5
6 Cant Gert (1523) 4.5 0-1 Ruyssinck Joeri (1456) 5.0
7 Verselder Franky (1403) 4.5 1-0 Keerstock Eddy (1231) 2.5
8 De Waelle Sven (1174) 2.0 0-1 Pannecoucke Marc (1211) 3.5
  Stroobant Pieter (0) 3.5   Bye    
  De Corte Etienne (1254) 2.0   Afwezig    
  Petit Emilien (1481) 4.0   Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (17/10/2017)
1 Van Rij Gert (1945) 7.0 ½-½ Van De Wynkele Eric (2010) 5.5
2 Deberdt Joris (2135) 7.5 ½-½ Ghysels Chris (2119) 6.5
3 D'Hooge Frank (1746) 6.5 1-0 Van Der Straeten Lieven (1804) 6.5
4 Vanlooy Noel (1791) 5.5 1-0 Vandevelde Koen (1514) 6.0
5 Dierckens Sarah (1838) 6.0 1-0 Ruyssinck Joeri (1456) 5.0
6 Petit Emilien (1481) 4.0 1-0 Cant Gert (1523) 4.5
7 Pannecoucke Marc (1211) 3.5 0-1 Vanhauwaert Kurt (1772) 7.0
8 Stroobant Pieter (0) 3.5 0-1 Verselder Franky (1403) 4.5
9 Keerstock Eddy (1231) 2.5 1ff-0 De Corte Etienne (1254) 2.0
  De Waelle Sven (1174) 2.0   Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (31/10/2017)
1 Deberdt Joris (2135) 7.5 ½-½ Van Rij Gert (1945) 7.0
2 Van Der Straeten Lieven (1804) 6.5 1-0 Vandevelde Koen (1514) 6.0
3 Vanhauwaert Kurt (1772) 7.0 1-0 D'Hooge Frank (1746) 6.5
4 Vanlooy Noel (1791) 5.5 1-0 Petit Emilien (1481) 4.0
5 Cant Gert (1523) 4.5 1-0 Dierckens Sarah (1838) 6.0
6 Ruyssinck Joeri (1456) 5.0 0-1 Verselder Franky (1403) 4.5
7 Keerstock Eddy (1231) 2.5 ½-½ Pannecoucke Marc (1211) 3.5
8 De Waelle Sven (1174) 2.0 ½-½ Stroobant Pieter (0) 3.5
  De Corte Etienne (1254) 2.0   Bye    
  Ghysels Chris (2119) 6.5   Afwezig    
  Van De Wynkele Eric (2010) 5.5   Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (14/11/2017)
1 Van Rij Gert (1945) 7.0 1-0 Van Der Straeten Lieven (1804) 6.5
2 D'Hooge Frank (1746) 6.5 0-1 Deberdt Joris (2135) 7.5
3 Ghysels Chris (2119) 6.5 ½-½ Dierckens Sarah (1838) 6.0
4 Vandevelde Koen (1514) 6.0 0-1 Vanhauwaert Kurt (1772) 7.0
5 Ruyssinck Joeri (1456) 5.0 1-0 Petit Emilien (1481) 4.0
6 Verselder Franky (1403) 4.5 ½-½ Cant Gert (1523) 4.5
7 De Corte Etienne (1254) 2.0 ½-½ De Waelle Sven (1174) 2.0
8 Stroobant Pieter (0) 3.5 1-0 Keerstock Eddy (1231) 2.5
  Pannecoucke Marc (1211) 3.5   Bye    
  Van De Wynkele Eric (2010) 5.5   Afwezig    
  Vanlooy Noel (1791) 5.5   Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (28/11/2017)
1 Deberdt Joris (2135) 7.5 1-0 Vanlooy Noel (1791) 5.5
2 Van Der Straeten Lieven (1804) 6.5 ½-½ Ghysels Chris (2119) 6.5
3 Dierckens Sarah (1838) 6.0 ½-½ D'Hooge Frank (1746) 6.5
4 Vanhauwaert Kurt (1772) 7.0 1-0 Ruyssinck Joeri (1456) 5.0
5 Petit Emilien (1481) 4.0 0-1 Vandevelde Koen (1514) 6.0
6 Cant Gert (1523) 4.5 1-0 Stroobant Pieter (0) 3.5
7 Pannecoucke Marc (1211) 3.5 ½-½ De Corte Etienne (1254) 2.0
8 Keerstock Eddy (1231) 2.5 1-0 De Waelle Sven (1174) 2.0
  Verselder Franky (1403) 4.5   Bye    
  Van Rij Gert (1945) 7.0   Afwezig    
  Van De Wynkele Eric (2010) 5.5   Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 6 (12/12/2017)
1 Vanhauwaert Kurt (1772) 7.0 1-0 Deberdt Joris (2135) 7.5
2 Ghysels Chris (2119) 6.5 0-1ff D'Hooge Frank (1746) 6.5
3 Vanlooy Noel (1791) 5.5 ½-½ Van Der Straeten Lieven (1804) 6.5
4 Dierckens Sarah (1838) 6.0 1-0 Verselder Franky (1403) 4.5
5 Vandevelde Koen (1514) 6.0 1-0 Cant Gert (1523) 4.5
6 Ruyssinck Joeri (1456) 5.0 1ff-0 Pannecoucke Marc (1211) 3.5
7 De Waelle Sven (1174) 2.0 0-1 Petit Emilien (1481) 4.0
8 De Corte Etienne (1254) 2.0 0-1 Stroobant Pieter (0) 3.5
  Keerstock Eddy (1231) 2.5   Afwezig    
  Van Rij Gert (1945) 7.0   Afwezig    
  Van De Wynkele Eric (2010) 5.5   Forfait    
Begin van de pagina
FRBE-KBSB-v3.28 2017/06/02 (©) GMA 2015