Clubkampioenschap 2018 Lente - Uitslag

CK Jean Jaurès 2018 Lente
 
Organisator: S.C. Jean Jaurès
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 09/01/2018 tot 27/03/2018
Scheidingssystemen: OR, #Win, # Z, B Cut, Buch
 
Uitslagen
Ronde 1 (09/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Ghysels Chris 1 (2079) 0-1ff Van Der Straeten Lieven 4 (1829)
2 D'Hooge Frank 7 (1769) ½-½ Deberdt Joris 2 (2077)
3 Van Rij Gert 3 (1965) 1-0 Vandevelde Koen 9 (1551)
4 Vanhauwaert Kurt 5 (1779) 1-0 Petit Emilien 10 (1477)
5 Cant Gert 11 (1467) 0-1 Dierckens Sarah 6 (1773)
6 Vanlooy Noel 8 (1736) 1-0 Ruyssinck Joeri 12 (1433)
7 Verselder Franky 13 (1400) ½-½ Keerstock Eddy 16 (1169)
8 De Waelle Sven 17 (1164) 0-1 De Corte Etienne 14 (1278)
9 Pannecoucke Marc 15 (1269) ½-½ Stroobant Pieter 18 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (23/01/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Van Der Straeten Lieven 4 (1829) 0-1 Van Rij Gert 3 (1965)
2 Vandevelde Koen 9 (1551) 0-1 D'Hooge Frank 7 (1769)
3 Deberdt Joris 2 (2077) 1-0 Vanhauwaert Kurt 5 (1779)
4 Dierckens Sarah 6 (1773) 1-0 Vanlooy Noel 8 (1736)
5 Petit Emilien 10 (1477) 0-1 Cant Gert 11 (1467)
6 Ruyssinck Joeri 12 (1433) 1-0 De Corte Etienne 14 (1278)
7 Stroobant Pieter 18 (0) 1-0 Verselder Franky 13 (1400)
8 Keerstock Eddy 16 (1169) ½-½ Pannecoucke Marc 15 (1269)
  De Waelle Sven 17 (1164) 1 Bye    
  Ghysels Chris 1 (2079) ½ Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (06/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Van Rij Gert 3 (1965) 1-0 Deberdt Joris 2 (2077)
2 D'Hooge Frank 7 (1769) 0-1 Van Der Straeten Lieven 4 (1829)
3 Vandevelde Koen 9 (1551) 0-1 Dierckens Sarah 6 (1773)
4 Vanhauwaert Kurt 5 (1779) 1-0 Ruyssinck Joeri 12 (1433)
5 Vanlooy Noel 8 (1736) 1-0 Cant Gert 11 (1467)
6 Stroobant Pieter 18 (0) 0-1 Petit Emilien 10 (1477)
7 De Corte Etienne 14 (1278) 1-0 Keerstock Eddy 16 (1169)
8 Pannecoucke Marc 15 (1269) 1-0 De Waelle Sven 17 (1164)
  Verselder Franky 13 (1400) 1 Bye    
  Ghysels Chris 1 (2079) ½ Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (13/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 D'Hooge Frank 7 (1769) 0-1 Van Rij Gert 3 (1965)
2 Deberdt Joris 2 (2077) 1-0 Van Der Straeten Lieven 4 (1829)
3 Dierckens Sarah 6 (1773) 0-1 Vanhauwaert Kurt 5 (1779)
4 Vanlooy Noel 8 (1736) ½-½ Vandevelde Koen 9 (1551)
5 Petit Emilien 10 (1477) 0-1 Ruyssinck Joeri 12 (1433)
6 Cant Gert 11 (1467) 1-0 De Corte Etienne 14 (1278)
7 Verselder Franky 13 (1400) 0-1 Pannecoucke Marc 15 (1269)
8 De Waelle Sven 17 (1164) 0-1 Stroobant Pieter 18 (0)
  Keerstock Eddy 16 (1169) 1 Bye    
  Ghysels Chris 1 (2079) ½ Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (06/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Van Rij Gert 3 (1965) 1-0 Vanhauwaert Kurt 5 (1779)
2 Dierckens Sarah 6 (1773) 0-1 Deberdt Joris 2 (2077)
3 Van Der Straeten Lieven 4 (1829) ½-½ Vanlooy Noel 8 (1736)
4 Ruyssinck Joeri 12 (1433) 0-1 D'Hooge Frank 7 (1769)
5 Vandevelde Koen 9 (1551) 1-0 Cant Gert 11 (1467)
6 De Corte Etienne 14 (1278) 1-0 Pannecoucke Marc 15 (1269)
7 Keerstock Eddy 16 (1169) ½-½ Stroobant Pieter 18 (0)
8 De Waelle Sven 17 (1164) 0-1 Verselder Franky 13 (1400)
  Ghysels Chris 1 (2079) ½ Afwezig    
  Petit Emilien 10 (1477) ½ Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (20/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vanlooy Noel 8 (1736) 0-1 Van Rij Gert 3 (1965)
2 Deberdt Joris 2 (2077) ½-½ Vandevelde Koen 9 (1551)
3 Van Der Straeten Lieven 4 (1829) 0-1 Dierckens Sarah 6 (1773)
4 Cant Gert 11 (1467) 0-1 D'Hooge Frank 7 (1769)
5 Pannecoucke Marc 15 (1269) 0-1 Ruyssinck Joeri 12 (1433)
6 Verselder Franky 13 (1400) ½-½ Petit Emilien 10 (1477)
7 Keerstock Eddy 16 (1169) 1-0 De Waelle Sven 17 (1164)
  Stroobant Pieter 18 (0) 1 Bye    
  De Corte Etienne 14 (1278) ½ Afwezig    
  Ghysels Chris 1 (2079) ½ Afwezig    
  Vanhauwaert Kurt 5 (1779) ½ Afwezig    
Begin van de pagina
(©)FRBE-KBSB-v3.65 2018/12/24 (©) GMA 2015

Clubkampioenschap 2018 Lente - Stand

A-reeks

  1. Gert Van Rij
  2. Joris Deberdt
  3. Frank D'Hooge

B-reeks

  1. Sarah Dierckens
  2. Kurt Vanhauwaert
  3. Joeri Ruyssinck

C-reeks

  1. Etienne De Corte
  2. Pieter Stroobandt
  3. Eddy Keerstock

 

CK Jean Jaurès 2018 Lente

 
Organisator: S.C. Jean Jaurès
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 09/01/2018 tot 27/03/2018
Scheidingssystemen: OR, #Win, # Z, B Cut, Buch
 
Stand na ronde 6
Cl. Naam Voornaam EloUsed #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf OR #Win # Z B Cut Buch
1 Van Rij Gert 1965 6 6.0 4.0 10.0 2593 - 6 3 15.50 17.50
2 Deberdt Joris 2077 6 4.0 4.0 8.0 1916 - 3 3 18.50 20.50
3 D'Hooge Frank 1769 6 3.5 4.0 7.5 1777 - 3 3 17.00 19.00
4 Van Der Straeten Lieven 1829 5 2.5 4.0 6.5 1715 1.0 1 2 20.50 23.00
5 Ghysels Chris 2079 0 2.5 4.0 6.5 0 0.0 0 0 12.50 13.50
6 Dierckens Sarah 1773 6 4.0 2.0 6.0 1857 - 4 3 14.00 16.00
7 Vandevelde Koen 1551 6 2.0 4.0 6.0 1650 - 1 3 20.50 22.50
8 Vanhauwaert Kurt 1779 5 3.5 2.0 5.5 1817 - 3 3 21.00 22.50
9 Ruyssinck Joeri 1433 6 3.0 2.0 5.0 1551 - 3 4 15.50 17.00
10 Vanlooy Noel 1736 6 3.0 2.0 5.0 1670 - 2 2 17.00 19.00
11 De Corte Etienne 1278 5 3.5 0.5 4.0 1372 - 3 3 15.00 15.50
12 Cant Gert 1467 6 2.0 2.0 4.0 1472 - 2 3 15.50 17.00
13 Stroobant Pieter 0 5 4.0 0.0 4.0 1368 - 2 3 13.00 13.50
14 Petit Emilien 1477 5 2.0 2.0 4.0 1282 - 1 3 14.50 16.50
15 Keerstock Eddy 1169 5 3.5 0.0 3.5 1176 - 1 2 14.00 14.50
16 Pannecoucke Marc 1269 6 3.0 0.0 3.0 1219 - 2 3 15.00 15.50
17 Verselder Franky 1400 5 3.0 0.0 3.0 1144 - 1 2 13.00 13.50
18 De Waelle Sven 1164 5 1.0 0.0 1.0 376 - 0 2 15.00 17.00
Begin van de pagina
(©)FRBE-KBSB-v3.65 2018/12/24 (©) GMA 2015

Clubkampioenschap 2017-2018 Herfst - Uitslag

CK Jean Jaurès 2017 Herfst
Organisator:  
Toernooi: Swiss Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 03/10/2017 tot 12/12/2017
Scheidingssystemen: OR, #Win, # Z, B Cut, Buch
----
Uitslagen
Ronde 1 (03/10/2017)
1 Ghysels Chris (2119) 6.5 0-1ff Van Rij Gert (1945) 7.0
2 Van Der Straeten Lieven (1804) 6.5 ½-½ Deberdt Joris (2135) 7.5
3 Van De Wynkele Eric (2010) 5.5 1-0 D'Hooge Frank (1746) 6.5
4 Vandevelde Koen (1514) 6.0 0-1 Dierckens Sarah (1838) 6.0
5 Vanhauwaert Kurt (1772) 7.0 0-1 Vanlooy Noel (1791) 5.5
6 Cant Gert (1523) 4.5 0-1 Ruyssinck Joeri (1456) 5.0
7 Verselder Franky (1403) 4.5 1-0 Keerstock Eddy (1231) 2.5
8 De Waelle Sven (1174) 2.0 0-1 Pannecoucke Marc (1211) 3.5
  Stroobant Pieter (0) 3.5   Bye    
  De Corte Etienne (1254) 2.0   Afwezig    
  Petit Emilien (1481) 4.0   Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (17/10/2017)
1 Van Rij Gert (1945) 7.0 ½-½ Van De Wynkele Eric (2010) 5.5
2 Deberdt Joris (2135) 7.5 ½-½ Ghysels Chris (2119) 6.5
3 D'Hooge Frank (1746) 6.5 1-0 Van Der Straeten Lieven (1804) 6.5
4 Vanlooy Noel (1791) 5.5 1-0 Vandevelde Koen (1514) 6.0
5 Dierckens Sarah (1838) 6.0 1-0 Ruyssinck Joeri (1456) 5.0
6 Petit Emilien (1481) 4.0 1-0 Cant Gert (1523) 4.5
7 Pannecoucke Marc (1211) 3.5 0-1 Vanhauwaert Kurt (1772) 7.0
8 Stroobant Pieter (0) 3.5 0-1 Verselder Franky (1403) 4.5
9 Keerstock Eddy (1231) 2.5 1ff-0 De Corte Etienne (1254) 2.0
  De Waelle Sven (1174) 2.0   Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (31/10/2017)
1 Deberdt Joris (2135) 7.5 ½-½ Van Rij Gert (1945) 7.0
2 Van Der Straeten Lieven (1804) 6.5 1-0 Vandevelde Koen (1514) 6.0
3 Vanhauwaert Kurt (1772) 7.0 1-0 D'Hooge Frank (1746) 6.5
4 Vanlooy Noel (1791) 5.5 1-0 Petit Emilien (1481) 4.0
5 Cant Gert (1523) 4.5 1-0 Dierckens Sarah (1838) 6.0
6 Ruyssinck Joeri (1456) 5.0 0-1 Verselder Franky (1403) 4.5
7 Keerstock Eddy (1231) 2.5 ½-½ Pannecoucke Marc (1211) 3.5
8 De Waelle Sven (1174) 2.0 ½-½ Stroobant Pieter (0) 3.5
  De Corte Etienne (1254) 2.0   Bye    
  Ghysels Chris (2119) 6.5   Afwezig    
  Van De Wynkele Eric (2010) 5.5   Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (14/11/2017)
1 Van Rij Gert (1945) 7.0 1-0 Van Der Straeten Lieven (1804) 6.5
2 D'Hooge Frank (1746) 6.5 0-1 Deberdt Joris (2135) 7.5
3 Ghysels Chris (2119) 6.5 ½-½ Dierckens Sarah (1838) 6.0
4 Vandevelde Koen (1514) 6.0 0-1 Vanhauwaert Kurt (1772) 7.0
5 Ruyssinck Joeri (1456) 5.0 1-0 Petit Emilien (1481) 4.0
6 Verselder Franky (1403) 4.5 ½-½ Cant Gert (1523) 4.5
7 De Corte Etienne (1254) 2.0 ½-½ De Waelle Sven (1174) 2.0
8 Stroobant Pieter (0) 3.5 1-0 Keerstock Eddy (1231) 2.5
  Pannecoucke Marc (1211) 3.5   Bye    
  Van De Wynkele Eric (2010) 5.5   Afwezig    
  Vanlooy Noel (1791) 5.5   Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (28/11/2017)
1 Deberdt Joris (2135) 7.5 1-0 Vanlooy Noel (1791) 5.5
2 Van Der Straeten Lieven (1804) 6.5 ½-½ Ghysels Chris (2119) 6.5
3 Dierckens Sarah (1838) 6.0 ½-½ D'Hooge Frank (1746) 6.5
4 Vanhauwaert Kurt (1772) 7.0 1-0 Ruyssinck Joeri (1456) 5.0
5 Petit Emilien (1481) 4.0 0-1 Vandevelde Koen (1514) 6.0
6 Cant Gert (1523) 4.5 1-0 Stroobant Pieter (0) 3.5
7 Pannecoucke Marc (1211) 3.5 ½-½ De Corte Etienne (1254) 2.0
8 Keerstock Eddy (1231) 2.5 1-0 De Waelle Sven (1174) 2.0
  Verselder Franky (1403) 4.5   Bye    
  Van Rij Gert (1945) 7.0   Afwezig    
  Van De Wynkele Eric (2010) 5.5   Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 6 (12/12/2017)
1 Vanhauwaert Kurt (1772) 7.0 1-0 Deberdt Joris (2135) 7.5
2 Ghysels Chris (2119) 6.5 0-1ff D'Hooge Frank (1746) 6.5
3 Vanlooy Noel (1791) 5.5 ½-½ Van Der Straeten Lieven (1804) 6.5
4 Dierckens Sarah (1838) 6.0 1-0 Verselder Franky (1403) 4.5
5 Vandevelde Koen (1514) 6.0 1-0 Cant Gert (1523) 4.5
6 Ruyssinck Joeri (1456) 5.0 1ff-0 Pannecoucke Marc (1211) 3.5
7 De Waelle Sven (1174) 2.0 0-1 Petit Emilien (1481) 4.0
8 De Corte Etienne (1254) 2.0 0-1 Stroobant Pieter (0) 3.5
  Keerstock Eddy (1231) 2.5   Afwezig    
  Van Rij Gert (1945) 7.0   Afwezig    
  Van De Wynkele Eric (2010) 5.5   Forfait    
Begin van de pagina
FRBE-KBSB-v3.28 2017/06/02 (©) GMA 2015